KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15085435

nr 1508 5435

Carl Erik Bodén

(1909-2003), Sverige

Carl Erik Bodén (f. 1909), Sverige. Signerad, "Oväder". Blandteknik, bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 52x47 cm

Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.

Utrop:

500 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:40:44

Carl Erik Bodén

Läs mer om Carl Erik Bodén